Részletes tájékoztatás a Adatkezelési tájékoztató dokumentumban található. További információ.   Rendben, elfogadom

Utazási ügyintéző - MISKOLC

Miskolci, belvárosi irodánk utazási ügyintéző munkakörbe új kollégát keres!

Feladatok:

- utazási tanácsadás, értékesítés, ajánlatok készítése, foglalásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

- az iroda ügyfélkörének magas szintű kiszolgálása

- kapcsolattartás partnereinkkel

Elvárások:

- szakirányú végzettség

- erős földrajzi tájékozottság (személyes tapasztalat alapján)

- magabiztos angol, vagy német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)

- az idegenforgalom iránti elkötelezettség

- önálló munkavégzés, rátermettség

Előny:

- min. 1 év utazási irodában szerzett tapasztalat

- kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség

- értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

- versenyképes jövedelem

- teljes munkaidő

- hosszú távú, biztos munkaviszony

- azonnali munkakezdés

- fiatalos, agilis csapat

- szakmai előrelépés lehetősége

- folyamatos szakmai továbbképzés

- rendszeres külföldi utazás

Irodánk elsősorban szakmai tapasztalattal rendelkező, vagy az idegenforgalom iránt lelkesedő kollégát keres hosszú távra, ezért kérjük, hogy önéletrajzát abban az esetben küldje el nekünk, ha ezen feltételnek megfelel!

Fényképes önéletrajzzal és a nettó fizetési igény megjelölésével az info@vivatravel.hu e-mail címre várjuk a jelentkezéseket.

loader